top of page

Organizasyon Şirketleri Sosyal Medya Paylaşım Önerileri!

İşinizi zaten çok iyi yaptığınızı varsayarsak, bunu yansıtmak da işimizin diğer kısmı!

Eğer ben bir organizasyon şirketi sahibi olsam; olmazsa olmazıma kamerası çok iyi çeken bir telefon olurdu ki aslında işinizi sosyal medyadan yürütmeye kararlıysanız her sektör için bu geçerli!

Profesyonel fotoğrafçınızın çektiği fotolar her zaman çok daha iyi olacaktır ama bunu olmadığı zamanlarda doğru fotoğraflar için küçük bir kurs da alınabilir ki online olarak bile alınabilecek onlarca kurs mevcut…

Gelelim paylaşım önerilerine

Özel günlerle ilgili fikir, öneri ve sizin de düzenlediğiniz organizasyonlardan örnekler paylaşın!

Müşteri geri dönüşleriniz çok önemli; her organizasyondan sonra mutlaka bir iki kelime onlardan görüşlerini alın ve bunu mutlaka sayfanızda yayınlayın!


Sektörel yeni trendleri takip edin ve bunu takipçilerinizle paylaşın ki; hedef kitleniz güncel kaldığınızı bilsin!

Herkes her gün organizasyon şirketine iş vermez; ama bu alanda bir ihtiyaç duyulduğunda ilk akla gelen siz olmalısınız; bunu için ufak tüyolar paylaşın belki iki kişilik özel bir yemek için masa düzeni, doğum günü için hediye önerisi, yeni evlenenler için yeni trendler!

Hep diyoruz ya takip için bir sebepJ

Son olarak her sektör için önemli ama sizin için hastagler hayati önem taşıyor; çünkü genelde ihtiyaç duyulduğunda arama yapılan alanların başında geliyorsunuz ! Ama hatırlatmakta fayda var hastageleriniz mutlaka paylaşımınızla alakalı olsun!


Umarım bu paylaşımım size paylaşımlarınız konusunda ışık tutmuştur!5 görüntüleme0 yorum

Commentaires


bottom of page