top of page

INSTAGRAMDA NE ZAMAN REKLAM VERMELİ ?

Normal bir ülke olsak şöyle gündemde reklamı durdurun; bu tarz olaylar varsa bir durup izleyin derim ama maşallah gündem konusunda öyle baş döndürücü bir ülkeyiz ki gündeme baksak hep oturmamız lazım!


Ben konuya daha mikro düzeyde bakacağım; kendi hesabımız açısından!

Reklam vermeden önce amacımızı belirlemeli adımlarımızı bu yönde atmalıyız; tabi bunları yapmadan önce de sayfamızı buna hazır hale getirmeliyiz.


Profil fotomuzdan; yeni gelen takipçilere bizim hakkımızda fikir veren öne çıkanlardan; biomuzdan postlarımıza kadar olan tüm alanlardan bahsediyorum; ve en az 12 post olmalı diyorum ilk sayfa açan arkadaşlara; çünkü biz reklam verdiğimizde reklamı gören kişi sayfamıza gelecek, güven duyacak bizim hakkımızda fikir sahibi olmak isteyecek…


İşte ondan sonra reklamı ne zaman verirseniz verin; tabi ki toplumsal olaylara duyarlılık göstererek; mutlaka sonuç alacaksınız!


Hatta iddia ediyorum; Internet sitesi olmayanlar uygulama üzerinden kendileri verdikleri reklamla dahi sonuç elde edecekler!


Siz bu aşamaların hangisinde en çok zorlanıyorsunuz?


Görsellerinizi oluşturmakta mı, metin ve konularınızı bulmakta mı, yoksa genel sayfa düzeni hala oturtamadınız mı? Ya da hepsini yaptım ama reklam veremiyorum mu diyorsunuz ?


Yorumlara yazarsanız cevaplarımız sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım…


4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page