top of page

Instagramda Hesabınızı Nasıl Büyütür, Doğru Hedeflemeyi Nasıl Yaparsınız?

Her zaman bize gelen sorulardan biridir; hesabımı nasıl büyütebilirim? Sizce sayfamın eksikleri neler? Nasıl daha iyi bir kitleye ulaşırım?

Keşke şöyle bir hesaba bakarak bunları cevaplasam da sizi mutlu etsem J Her hesabın kendine özel incelenmesi gereken alanları var, rakipleri var, dünyadan örnekleri var, hedeflediği kitle var.

Ben bir hesabı aldığımda hemen hemen 10 gün bu konular üzerine çalışıyorum. Ardından tasarım ve paylaşımlar için konular üzerine, hesap sahibi ile kafa patlatıyoruz…

Yani bu soruların cevabı aslında benim verdiğim profesyonel hizmetin sonucu, dolayısıyla buna şunu yap, şurayı değiştir diyerek cevaplamam mümkün değil; fakat genel kurallar tabi ki var, bu kurallar her hesap için geçerli!

Öncelikle kendinizi kitlenizin yerine koymalısınız!

Sizi neden takip etsinler? Eğlenmek için mi? Bilgi almak için mi? Esinlenmek için mi? Güzel vakit geçirmek için mi? Bu alanlardan herhangi biri konusunda fayda sağlamıyorsanız olmaz!

Bunları başardıktan sonra da estetik bir akış, kaliteli fotoğraf ve içerikler de bu rekabet ortamının olmazsa olmazlarından!

Bunları araştırarak, zaman harcayarak, eğitimler alarak yapmak tabi ki mümkün! Ben de bu platformda bu konuda deneyim ve yapılması gerekenleri, benden hizmet alamayacak olan girişimciler için sayfamda paylaşıyorum. Bunları uygulayarak da çok güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz…

Ama vaktiniz yoksa ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmaksa hedefiniz; hizmetlerim için biomda bulunan linkten web siteme girerek paketlerim konusunda bilgi alabilirsiniz!


7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page