top of page

Etkileşimi Artırmanın 5 Yolu

Siz de takipçileriniz Padme ( kedim) gibi dört gözle sizi takip etsin etkileşimim artsın isterseniz buyurun bunun için 5 ipucu…


1. Kaliteli fotoğraf kullanın! ( Mutlaka profesyonel bir kamera olması şartı da yok! internette ufak bir araştırma yaparak veya online bir kurs satın alarak elinizdeki cep telefonları ile de harikalar yaratabilirsiniz)


2. tek fotoğraf paylaşmak yerine çoklu paylaşımlar yapın! (böylelikle takipçilerinizin önüne postunuz düştüğü zaman beğeni yapmazsa önce birinci, sonra ikinci, daha sonra üçüncü düşecek ve dikkat çekme şansınız artacak)


3. Hangi eylemin yapılmasını istiyorsanız bunu açık açık yazın; beğen, kaydet ! ( bunları yazarken, olayı bir sebebe dayandırırsanız harika olur!)


4. Hikayelerinize uzun açıklamalar ekleyin ( bu şekilde takipçileriniz fotoğrafınızı daha uzun süre inceliyor olacak ve algoritma bunu; hikayenize duyulan ilgi olarak yorumlayacak)


5. Yine hikayelerinizde ayrı ayrı, önce sonra paylaşımları yapın( takipçileriniz bir önceki posta geri dönerek tekrar tekrar bakacak)
7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page