top of page

6.Adımda Emlak Sayfanızı Büyütün!

Bence doğru yapıldığında takip etmesi en keyifli sayfalardan biri de emlak ve konut üzerine olan sayfalar…

Sattığınız ürünler çok pahalı ve geri dönüşü belki uzun vadede olacak ama inanın söyleyeceğim adımları uygularsanız kısa sürede doğru kitleye ulaşarak, güven uyandırabilir ve ihtiyaç anında akla ilk gelen kişi olabilirsiniz!


Öncelikle unutmayın isminiz bir marka, ve insanlar size güven duymak ister, dolayısıyla yüzümüzü mutlaka göstermeliyiz ki zaten bu sektörde ilanlarda dahi emlak danışmanının ismi ve yüzünü görürüz!

Gelelim paylaşımlara;

1. Herkes, sattıkları ev ya da iş yerinin fotoğrafını ve bilgilerini paylaşıyor, siz sanal tur yapın, alın elinize . telefonunuzu anlatın bize evi, konumunu, artı ve eksilerini, inanın bunları izlemeye herkes bayılır!

2. Sektörünüz ile alakalı haberler, trendler ve Pazar bilgilerini paylaşarak hem kitlenize değer katın, hem de uzmanlığınızı kanıtlayın!

3. Sizden daha önce hizmet almış olan danışanlarınızın memnuniyetlerini paylaşın! Unutmayın sosyal kanıt her alanda en ikna edici yöntemdir!

4. Emlak Satışı ve kiralama konusunda online seminerler düzenleyebilir bunu duyurarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

5. Bunların yanında ben emlak uzmanı bir danışanım varsa; mutlaka işi ile alakalı kişisel özelliklerini ön plana çıkarmasına yardımcı oluyorum!

6. Ve tabi ki reklamlar! Hedef kitlenizi doğru belirleyerek reklam vererek sonuçlara çok daha hızlı sonuç elde edersiniz!

Emlak sektöründe çalışanlar, bu gönderiyi unutmamak için kaydedin, paylaşım konusunda tıkadığınızda size fikir olsun!


8 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page